Dlaczego my ?

11-10-2011

Dlaczego więc my? Jakie korzyści osiągniesz wybierając nasze usługi?

 

   Zapewniamy wysoką jakość naszych usług
 

Zadowolenie klienta, oraz jakość przekazanego materiału z sesji jest dla nas najważniejsze. Zaufało nam już wiele osób. Oto co mówią o nas klienci:

 

1.   Jesteś świetny! Zdjęcia pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć. Miła atmosfera i dużo śmiechu na sesji. Jak najbardziej polecam :) P.S- mój ulubiony fotograf! :))

 

2.   Świetna atmosfera w czasie sesji, dużo luzu, duże możliwości studia, bardzo fajne panie wizażystki i pełen profesjonalizm pana Pawła - polecam serdecznie!

 

3.   Super fotograf, pełen profesjonalizm. Sesja z miłymi wizażystkami, profesjonalne studio. Oczywiście Paweł jest super i wie czego chce od modelki :-) Już nie mogę się doczekać następnej sesji z Pawłem :-)

 

4.   Bardzo milutka atmosfera podczas sesji, byliśmy razem na kilku sesjach - podczas zdjęć każdy czuje się swobodnie (niezależnie od tematu sesji). Uśmiech i dobra zabawa murowane! Polecam współpracę z Pawłem, to naprawdę świetny fotograf :-)

 

5.   Profesjonalne podejście i współpraca w spokojnej i przyjaznej atmosferze w pełni zaangażowany w to co robi. Wnosi w sesje coś więcej niż przedmiotowy pospiech. Mam nadzieje, że ambicja i ciepłe podejście do ludzi zaniesie go na szczyt tej branży. pozdr!

 

 

Więcej na : http://www.maxmodels.pl/fotograf4u.html

 

   Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie
 

Ważne są również umiejętności i doświadczenie, które w naszym przypadku potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami i szkoleniami m.in. 300-tu godzinny kurs fotografii studyjnej, kursy obróbki zdjęć itp. Więcej w dziale o nas.

 

   Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie
 

Pracujemy na sprzęcie firmy Nikon oraz Canon. Posiadamy zestaw lamp studyjnych o dużej mocy. Posiadamy własne „małe” studio oraz współpracujemy z „dużym” studiem (w centrum Warszawy). Cyfrową obróbkę graficzną wykonujemy w Adobe Photoshop CS5, Adobe Elements oraz Adobe Lightroom. Na sesjach wykorzystujemy również komputer do prowadzenia sesji w trybie „tethered mode” co zwiększa komfort pracy również dla modela/modelki.

 

   Profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie
 

Na każdym etapie naszej współpracy możesz liczyć na nasze życzliwe podejście oraz fachową obsługę. Masz możliwość wyboru zdjęć, zmiany wymagań co do ich obróbki. Na koniec otrzymasz od nas ankietę, w której będziesz mógł ocenić naszą współpracę.

 


   Konkurencyjne ceny
  Staramy się aby nasze ceny były niskie i przystępne dla każdego. Staramy się organizować różne promocje i konkursy, w których można wygrać sesję zdjęciową. Jeśli przyjdziesz do nas z polecenia innej osoby, która wykupiła u nas usługi otrzymujesz już na samym początku rabat! Sprawdź w dziale konkursy i promocje

 

Wybierając nas wybierasz gwarancję wysokiej jakości!