Dlaczego warto mi zaufać ?

11-10-2011

Dlaczego więc ja? Jakie korzyści osiągniesz wybierając moje usługi?

 

   Przede wszystkim zapewniam wysoką jakość usług
 


Zadowolenie klienta, oraz jakość przekazanego materiału z sesji jest dla mnie najważniejsza. Zaufało mi już wiele osób. Oto co mówią o mnie klienci :

 

1.   Jesteś świetny! Zdjęcia pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć. Miła atmosfera i dużo śmiechu na sesji. Jak najbardziej polecam :) P.S- mój ulubiony fotograf! :))

 

2.   Świetna atmosfera w czasie sesji, dużo luzu, duże możliwości studia, bardzo fajne panie wizażystki i pełen profesjonalizm pana Pawła - polecam serdecznie!

 

3.   Super fotograf, pełen profesjonalizm. Sesja z miłymi wizażystkami, profesjonalne studio. Oczywiście Paweł jest super i wie czego chce od modelki :-) Już nie mogę się doczekać następnej sesji z Pawłem :-)

 

4.   Bardzo milutka atmosfera podczas sesji, byliśmy razem na kilku sesjach - podczas zdjęć każdy czuje się swobodnie (niezależnie od tematu sesji). Uśmiech i dobra zabawa murowane! Polecam współpracę z Pawłem, to naprawdę świetny fotograf :-)

 

5.   Profesjonalne podejście i współpraca w spokojnej i przyjaznej atmosferze w pełni zaangażowany w to co robi. Wnosi w sesje coś więcej niż przedmiotowy pospiech. Mam nadzieje, że ambicja i ciepłe podejście do ludzi zaniesie go na szczyt tej branży. pozdr!

 

 

Więcej na portalu maxmodels.pl

 

   Posiadam odpowiednią wiedzę i doświadczenie
 


Ważne są również umiejętności i doświadczenie, które w moim przypadku potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami i szkoleniami m.in. 300-tu godzinny kurs fotografii studyjnej, kursy obróbki zdjęć w Photoshop i Lightroom itp. Więcej w dziale o mnie.

 

   Pracuję na profesjonalnym sprzęcie
 


Pracuję na pełnoklatkowym sprzęcie firmy Nikon. Posiadam zestaw lamp studyjnych o dużej mocy, które dzięki akumulatorom pozwalają na wkonywanie zdjęć poza studiem. Cyfrową obróbkę graficzną wykonuję w Adobe Photoshop, Adobe Elements oraz Adobe Lightroom. Na sesjach wykorzystuję również komputer do prowadzenia sesji w trybie „tethered mode” co zwiększa komfort pracy również modela/modelki.

 

   Profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie
 


Na każdym etapie naszej współpracy możesz liczyć na moje życzliwe podejście oraz fachową obsługę. Masz możliwość wyboru zdjęć czy zmiany wymagań co do ich obróbki. Na koniec otrzymasz ankietę, w której będziesz mógł ocenić naszą współpracę. Twoje uwagi będą dla mnie pomocne gdyż staram się świadczyć jak najlepsze usługi

 


   Konkurencyjne ceny
 
Staram się aby moje ceny były niskie i przystępne dla każdego. Jeśli jeszcze nie wiesz czego możesz się spodziewać i w jaki sposób wyliczana jest cena to zerknij tutaj W miarę możliwości staram się organizować różne promocje i konkursy, w których można wygrać sesję zdjęciową. Jeśli przyjdziesz do mnie z polecenia innej osoby, która wykupiła u mnie usługi otrzymujesz już na samym początku rabat! Sprawdź w dziale konkursy i promocje

 

Wybierając mnie wybierasz gwarancję wysokiej jakości!