Konkursy i promocje !

11-10-2019

 

   Konkurs !
 

 

Wygraj sesję fotograficzną z Fotograf4u !

 

Jeśli potrzebujesz zdjęć do portfolio, lub dopiero zaczynasz swoją przygodę w świecie modelingu, a może po prostu chcesz zrobić sobie lub komuś prezent, którym będą Twoje zdjęcia, masz do tego świetną okazję bo możesz zrobić to zupełnie za darmo!

 

Oto co musisz zrobić. Znajdź na stronie głównej, na dole strony, przycisk Facebook - Lubie To! i kliknij. Następnie przejdź do galerii i wybierz zdjęcie, które podoba Ci się najbardziej i również kliknij Facebook - Lubie To! przy wybranym zdjęciu. W kolejnym kroku przejdź do mojej strony na Facebooku i udostępnij link do niej na swoim profilu. I tyle. Teraz wystarczy, że napiszesz do mnie prywatną wiadomość, w której opiszesz jaką sesje chciała byś wygrać i dlaczego. Niezapomnij dołączyć zdjęcia swojej sylwetki.

 

 

   Promocja !
 

 

Chcesz zaoszczędzić nie rezygnując z jakości? Jeśli zdecydujesz się już teraz możesz otrzymać kupon rabatowy do wykorzystania w dowolnej sesji fotograficznej. Nie czekaj ... Co 10-ta osoba wygrywa!

 

Co 10-ta osoba, która zgłosi się na dowolną sesję zdjęciową otrzyma ode mnie kupon rabatowy udzielany jednorazowo i do wykorzystania z wybraną sesją. Wysokość rabatu zależna jest od sesji, którą wybierzesz. Maksymalna wartość rabatu to 20% zgodnie z regulaminem promocji. Więcej informacji w dziale aktualności - regulaminy

 

Nie udało się być 10-tą osobą z kolei? Nie szkodzi, bo i tak możesz otrzymać rabat w promocji Poleć mnie!. Jeśli wykonywałem już kiedyś dla Ciebie zdjęcia lub zgłosisz się do nas z polecenia innej osoby, która jest wśród naszych zadowolonych klientów, wtedy również otrzymasz rabat w wysokości zależnej od rodzaju sesji fotograficznej ale nie przekraczającej 25%. Zapoznaj się z regulaminem promocji Poleć nas!