o nas


Jesteśmy zgranym profesjonalnym zespołem. Możemy pracować w duecie lub osobno, w zależności od wymagań klienta. Nasz duet to fotograf o dużym doświadczeniu oraz wizażystka-stylistka, dzięki której, makijaż zamienia się w dzieło sztuki. Działamy dyskretnie i profesjonalnie. Podstawą do współpracy z nami jest umowa, a jej szczegóły omawiane są indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb. Działamy głównie na terenie woj. Mazowieckiego ale jeśli jest taka potrzeba dojedziemy do Ciebie. Staramy się spełniać nawet najdziwniejsze pomysły … jeśli trzeba będzie skoczymy za Tobą ze spadochronu! A oto kilka słów o każdym z nas:

 

 

 

Fotografia jest moją pasją, w którą wkładam całe swoje serce i siły, a którą doskonale poprzez udział w licznych warsztatach, szkoleniach i eventach. Ukończyłem 300-tu godzinny, certyfikowany kurs fotografii studyjnej i plenerowej, prowadzony przez bardzo poważaną osobę w świecie fotografii aktu artystycznego, czyli jednej z najtrudniejszych dziedzin w fotografii, jak również miałem tutaj emność wystawić swoje prace dzięki czemu ujrzały one światło dzienne w szerszym gronie odbiorców. Ukończyłem również kurs Photoshop® i Adobe® Lightroom®. Swoje umiejętności wciąż doskonale. Fotografią zajmuję się od dłuższego czasu - najpierw analogową a obecnie cyfrową. Pracuję w systemie firmy Nikon® Dużo podróżuje po świecie więc mam ogromną przyjemność zobaczyć i sfotografować rzeczy, które są często nie osiągalne dla wielu osób ale dzięki temu mogę się podzielić moim wrażeniem jakie wywarło na mnie dane miejsce z innymi. Moją największą pasją w obiektywie jest człowiek, jego bryła, wnętrze i uczucia. Na każdym zdjęciu staram się uwiecznić to wszystko na raz oczywiście z zachowaniem tematyki jaką mam utrzymać.
Moje Certyfikaty i osiągnięcia znajdziesz tutaj

 

Od zawsze fascynowałam się makijażem. Pierwszy kontakt ze wspaniałym światem kolorowych kosmetyków rozpoczęłam w wieku lat sześciu od eksploracji maminej kosmetyczki. Pierwsze makijaże testowałam właśnie na mamie. Potem eksperymentowałam na sobie, następnie na koleżankach.
Świat wizażu fascynował mnie coraz bardziej. Następnym krokiem był kurs wizażu w Europejskiej Szkole Stylizacji Selekt. Moją wiedzę pogłębiłam zdobywając kolejne umiejętności w Szkole Wizażu i Charakteryzacji.
Obecnie pracuję w zawodzie, który jest moją pasją, a tworzenie rzeczy pięknych i unikalnych pozwala mi się realizować w tym, co kocham.
Więcej na temat moich osiągnięć oraz kwalifikacji znajdziesz tutaj.